Automatické rozsvěcení světel ASS1

Automatické rozsvěcení světel ASS1 Škoda Felicia

Cena na dobírku 0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH) + přepravné.

Nemáme již skladem, objednávejte přímo u výrobce www.eurotuning.cz .

Garance nejnižší ceny 5%.

Automatické rozsvěcení světel ASS1 se skládá z relé nahrazujícího funkci spínače hlavních světel a jednoduchého elektronického obvodu s mikroprocesorem. Systém pro automatické rozsvěcení světel ASS nevyžaduje žádné další připojení, veškeré informace potřebné ke své funkci získá z palubní sítě automobilu. Pro automobily Škoda Felicia je automatické rozsvěcení světel ASS vyráběno v provedení relé a pro ostatní automobily, vybavené mechanickým spínačem světel, je nabízen v univerzálním provedení s připojením pomocí vodičů a konektorů. Obě provedení pro automatické rozsvěcení světel jsou nabízena ve verzi 12 i 24V a jejich způsobilost k použití v automobilech je osvědčena atestem státní zkušebny.

Podle stavu napětí palubní sítě elektronika pro automatické rozsvěcení světel ASS1 zjistí, že motor automobilu je v chodu a automaticky rozsvítí potkávací i parkovací světla automobilu, po zastavení motoru světla opět zhasne. Rozsvěcení světel je signalizováno také akusticky. Veškeré ovládací funkce hlavního spínače světel zůstávají zachovány. I při automatické funkci lze světla vypnout.

Systém pro automatické rozsvěcení světel ASS1 je určený k dennímu svícení. Se světly rozsvícenými pomocí systému ASS1 nedoporučujeme jezdit v noci, protože při zastavení před překážkou, např. železničním přejezdem, by došlo po vypnutí motoru ke zhasnutí vnějšího osvětlení automobilu. Na rozdíl od systému ASS2 ovšem svítí osvětlení přístrojů a oproti ručnímu zapnutí světel není žádný rozdíl. U rozsvěcení světel pomocí ASS2 nesvítí osvětlení přístrojů, což řidiče v případě snížené viditelnosti navádí k rozsvícení světel pomocí hlavního spínače světel.

Pozor na ustanovení o používání pouze dilů s atestem MDČR - 8SD , všechny naše automatické rozsvěcení světel tento atest mají. U spínačů ASS je to pod číslem 8SD 2921. U spínačů ARS je to pod číslem 8SD 2893.

Montážním a obchodním firmám dodáváme automatické rozsvěcení světel za velkoobchodní ceny. Napište nám pro zaslání obchodního ceníku pro tyto spínače.

Rozdělení rozsvěcení světel podle typu vozu:

K objednávkám na dobírku je účtováno 116 Kč bez DPH a 140,- Kč s DPH přepravné, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno 71,- Kč bez DPH a 86,- Kč s DPH přepravné. Nebo na požádání je možno platit předem na účet pak je přepravné 82 Kč bez DPH a 99,- Kč včetně DPH, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno pak 37,- Kč bez DPH a 45,- Kč včetně DPH za přepravné. Přepravu zajišťuje PPL nebo Česká pošta, pokud chcete pouze Českou poštou napište to v objednávce. Zasíláme i dobírkou na Slovensko firmou PPL, přepravné je 205,- Kč bez DPH a 248,- Kč včetně DPH. Na objednání i výpočet ceny včetně DPH a poštovného za celou objednávku lze použít ceník ve formátu xls. Pro objednání nebo dotaz lze využít také následujícího formuláře.

Firma:
Text zprávy:
IČ:
DIČ:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Fakturační adresa:
Doručovací adresa: