Bezdrátový dvouzónový detektor JA-86P

Bezdrátový dvouzónový detektor JA-86P

Cena na dobírku 1439 Kč bez DPH (1741 Kč s DPH) + přepravné.

Cena při montáži 1531,- Kč bez DPH.

Garance nejnižší ceny 5%.

Bezdrátový dvouzónový detektor JA-86P pohybu osob je určen k prostorové ochraně objektů. Použitím dvou snímačů je dosažena vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácího zvířete. Čidlo zpracovává signál metodou násobné analýzy signálu. Tím se dosahuje vynikající citlivosti a vysoké odolnosti proti falešným poplachům. Předpokládaná výška montáže je cca 120cm. Detekční analýzu lze navíc zvýšit přepínačem (je-li výrobek montován do problematických prostorů).

Detektor vyniká vysokou odolností proti vysokofrekvenčnímu rušení a jiným falešným signálům. Je navržen jak pro montáž na rovnou plochu tak i pro montáž do rohu.

Technické parametry - Bezdrátový dvouzónový detektor JA-86P
napájeníLithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6V AA)
detekční vzdálenost12 m
úhel detekce120 °
detekční metodaduální PIR s digitálním zpracováním
průměrná doba životnosti bateriícca 3 roky
doporučená výška montáže1,2 m nad úrovní podlahy
doba stabilizace po zapnutí 60 sec.
třída prostředí II.vnitřní všeobecná (-10 až +40 °C)
dosah komunikacemax. 300 m na přímou viditelnost
stupeň zabezpečení2 dle dle EN 50131-1

K objednávkám na dobírku je účtováno 116 Kč bez DPH a 140,- Kč s DPH přepravné, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno 71,- Kč bez DPH a 86,- Kč s DPH přepravné. Nebo na požádání je možno platit předem na účet pak je přepravné 82 Kč bez DPH a 99,- Kč včetně DPH, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno pak 37,- Kč bez DPH a 45,- Kč včetně DPH za přepravné. Přepravu zajišťuje Česká pošta. Na objednání i výpočet ceny včetně DPH a poštovného za celou objednávku lze použít ceník ve formátu xls. Pro objednání nebo dotaz lze využít také následujícího formuláře.

Firma:
Text zprávy:
IČ:
DIČ:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Fakturační adresa:
Doručovací adresa: