Inteligentní bezdrátový termostat TP-83

Inteligentní bezdrátový termostat TP-83

Cena na dobírku 786 Kč bez DPH (951 Kč s DPH) + přepravné.

Cena při montáži 920,- Kč bez DPH.

Garance nejnižší ceny 5%.

Inteligentní bezdrátový termostat TP83 je programovatelný pokojový termostat s týdenním topným programem . Informace termostat na topidlo (kotel topení) předává bezdrátově, u kotle je potřeba mít přijímač bezdrátového ovládání AC-82 nebo přijímač bezdrátových termostatů AC-83. Slouží ke komfortní a přitom úsporné regulaci teploty v objektech. TP-83 dokáže během 2 dnů vysledovat setrvačnost topného systému přizpůsobit se pro nejvyšší míru komfortu ovládání. V praxi to znamená, že nemusíte zjišťovat, s jakým předstihem musíte nastavit start topení, abyste měli v požadovaný čas komfortní teplotu. Termostat si sám vysleduje a přizpůsobí časy, kdy má začít topit, aby v nastavený čas již v pokoji byla požadovaná teplota.

Inteligentní bezdrátový termostat TP-83 také umí chránit proti mrazu. Lze jej také kombinovat s prvky bezdrátového systému Oasis Jablotron, v takovém případě je možné zapínat a vypínat topení dálkově (mobilním telefonem, dálkovým ovládačem, internetem...), blokovat topení jsou-li otevřená okna, informovat uživatele o poruše topení a nebezpečí mrazu (při poklesu teploty pod 3°C se odešle varovná SMS), informovat o nebezpečí požáru (při překročení teploty 60°C).

K objednávkám na dobírku je účtováno 116 Kč bez DPH a 140,- Kč s DPH přepravné, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno 71,- Kč bez DPH a 86,- Kč s DPH přepravné. Nebo na požádání je možno platit předem na účet pak je přepravné 82 Kč bez DPH a 99,- Kč včetně DPH, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno pak 37,- Kč bez DPH a 45,- Kč včetně DPH za přepravné. Přepravu zajišťuje Česká pošta. Na objednání i výpočet ceny včetně DPH a poštovného za celou objednávku lze použít ceník ve formátu xls. Pro objednání nebo dotaz lze využít také následujícího formuláře.

Firma:
Text zprávy:
IČ:
DIČ:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Fakturační adresa:
Doručovací adresa: