Bezdrátové termostaty tp-82

Bezdrátové termostaty TP-82

Cena na dobírku 719 Kč bez DPH (870 Kč s DPH) + přepravné.

Cena při montáži 840,- Kč bez DPH.

Garance nejnižší ceny 5%.

Bezdrátové termostaty TP82 je určen k automatické regulaci vytápění. Hlavní výhodou je, že informace termostat na topidlo (kotel topení) předává bezdrátově, u kotle je potřeba mít přijímač bezdrátového ovládání AC-82 nebo přijímač bezdrátových termostatů AC-83. Termostat udržuje požadovanou teplotu.

Bezdrátové termostaty TP-82 také umí chránit proti mrazu. Lze jej také kombinovat s prvky bezdrátového systému Oasis Jablotron, v takovém případě je možné zapínat a vypínat topení dálkově (mobilním telefonem, dálkovým ovládačem, internetem...), blokovat topení jsou-li otevřená okna, informovat uživatele o poruše topení a nebezpečí mrazu (při poklesu teploty pod 3°C se odešle varovná SMS), informovat o nebezpečí požáru (při překročení teploty 60°C). Bezdrátové termostaty TP82 dále mají možnost uzamknutí a displej.

K objednávkám na dobírku je účtováno 116 Kč bez DPH a 140,- Kč s DPH přepravné, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno 71,- Kč bez DPH a 86,- Kč s DPH přepravné. Nebo na požádání je možno platit předem na účet pak je přepravné 82 Kč bez DPH a 99,- Kč včetně DPH, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno pak 37,- Kč bez DPH a 45,- Kč včetně DPH za přepravné. Přepravu zajišťuje Česká pošta. Na objednání i výpočet ceny včetně DPH a poštovného za celou objednávku lze použít ceník ve formátu xls. Pro objednání nebo dotaz lze využít také následujícího formuláře.

Firma:
Text zprávy:
IČ:
DIČ:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Fakturační adresa:
Doručovací adresa: