JABLOTRON montážní partner

Zabezpečovací zařízení

Zabezpečovací zařízení do domu, bytu nebo kanceláře.

Zabezpečovací zařízení jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově vycházejí podobně jako elektronické spotřebiče, které jsou v každé domácnosti. Některé zařízení posílají při poplachu fotografie (na mobilní telefon a počítač). Díky tomu je vidět co se v místě skutečně děje. Některé systémy nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Elektronický zabezpečovací systém OASIS

Elektronický zabezpečovací systém OASIS je moderní hybridní (drátový i bezdrátový) zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. V bezdrátové verzi patří mezi opravdu nejlepší a nejspolehlivější systémy na trhu.

Inteligentní alarm JABLOTRON 100

Zcela nový alarm JABLOTRON 100 s převratným systémem ovládání je komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu.

Detektory

Detektory pohybu, rozbití skla, kouře, plynu, vody - předávají informaci na elektronické zabezpečovací zařízení a některé mohou varovat také v místě montáže vestavěnou sirénou.

Sirény a komunikátory

V případě poplachu zabezpečovací zařízení pomocí venkovní sirény přiláká sousedy, kolemjdoucí a pomocí vnitřní sirény se snaží odradit pachatele. Pomocí komunikátoru zabezpečovací zařízení zavolá, popřípadě pomocí sms předá informaci na větší vzdálenost majiteli popřípadě na PCO.

Akumulátory, baterie

Akumulátory při výpadku síťového napájení zajistí náhradní napájení pro zabezpečovací zařízení, baterie se používají pro napájení bezdrátových prvků zabezpečovacích zařízení.

EZS kabely

Kabely pro spojení jednotlivých komponentů na zabezpečovací zařízení.