Garance nejnižší ceny 5%

Garance nejnižší ceny na českém internetu a v českých obchodech.

V případě, že naleznete u jakéhokoliv prodejce na území České republiky nižší oficiální prodejní cenu nežli u nás a zašlete nám např. katalogový ceník, či odkaz na internetové stránky daného prodejce, kde bude stanovena cena prodávaného zboží za nižší cenu než je ta naše, na email kuncicky@kuncicky.cz nebo zavoláte na telefon 777843244, popřípadě vyplníte formulář na konci stránek. Nabídneme Vám po prověření nižší cenu na dané zboží o 5% než je ta na kterou jste nás upozornili. Naši zákazníci na námi dodané zboží mají záruční i pozáruční servis + poradenství zdarma. Popřípadě můžeme Vám toto námi dodané zboží namontovat nebo naprogramovat pokud něco nezvládnete sami, platíte vždy jen cestovné a naši práci. Pokud si zboží zakoupíte jinde, nebudeme řešit s Vámi servis (jak záruční tak ani pozáruční) a pro rady musíte volat tam kde jste si dané zboží zakoupili. Neprovádíme také montáž námi nedodaného zboží.

V emailu nebo ve formuláři na konci jakékoliv stránky stačí napsat například: chtěl bych 1ks JA-80P na www.krg.cz je to za 1120,- Kč bez DPH, 1ks JA-81E na www.ztr.cz je to za 1560,- Kč s DPH, 3ks JA-81M na www.dfqtv.cz je to za 820,- Kč bez DPH za kus.

U nás tedy budete mít nejnižší cenu kterou by jste měli při objednávání z několika obchodů, pouze za jediné poštovné (jinak by jste museli všude platit poštovné a k tomu ještě někde i balné - u nás balné neplatíte jen poštovné 116,- Kč bez DPH za obchodní balík) a navíc ještě cenu sníženou o 5 %

Pokud Vám někde nabídnou kompletní sadu včetně sestavení a naprogramování levněji než by byla u nás, budete ji mít také o 5 procent levnější.

Podmínky - Garance nejnižší ceny na českém internetu a v českých obchodech:

Vyhrazujeme si právo na zrušení akce "Garance nejnižší ceny" dle svého uvážení. Na uplatnění garance nevzniká zákazníkovi právní nárok a není možné jí vymáhat právní cestou. Tato nabídka není veřejným příslibem.