Obchodní podmínky

Dodací podmínky

Objednávky potvrdíme e-mailem nebo telefonicky. Sdělíme Vám termín dodání a cenu dobírky včetně přepravného. Zboží zasíláme Obchodním balíkem České pošty.

Ceny

Ceny uvedené u jednotlivých výrobků jsou ceny po slevě a platí pouze při platbě na dobírku nebo platbě v hotovosti. K objednávkám je účtováno 192 Kč bez DPH poštovného pro zboží do 30kg nebo 2m. Objednávky do 800,- Kč bez DPH zasíláme doporučenou zásilkou za poštovné 108 Kč bez DPH.

Vrácení zboží

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování zašlete zpět (ne na dobírku) v původním obalu na vlastní náklady v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží prodávající zákazníkovi vrátí odpovídající částku. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy u zboží upraveného podle přání spotřebitele.

Reklamace

Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit písemnou formou na kuncicky@kuncicky.cz nebo telefonicky na 777843244. Popíše o jaké vady se jedná, jak se projevují a uveďte číslo faktury. V žádném případě neposílejte reklamované zboží na dobírku. Takto vrácené zboží nebude přijato, prodluží se doba vyřízení. Reklamované zboží zasílejte kompletní (pokud se nedohodnete telefonicky na zaslání jen části) včetně všech součástí v obalu odpovídající kvalitě originálního obalu. Prodávající neuzná záruku zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi, chybnou montáží a manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.