Bezdrátový venkovní dvouzónový detektor JA-87P

Bezdrátový venkovní dvouzónový detektor JA-87P

Cena na dobírku 3368 Kč bez DPH (4075 Kč s DPH) + přepravné.

Cena při montáži 3587,- Kč bez DPH.

Garance nejnižší ceny 5%.

Bezdrátový venkovní dvouzónový detektor JA-87P pohybu osob je určen k prostorové ochraně objektů. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor firmy Optex, s úhlovou šíří detekční zóny jen 5°. Je velmi vhodný k hlídání úzkých prostor, jako jsou balkóny, francouzské dveře, apod. Je doplněný vysílačem, kompatibilním se systémy JA-80 OASiS. Napájení detektoru i vysílače je z lithiové baterie. Společné napájení je výhodné protože signál o nízkém napětí baterie je standardně přenášen na ústřednu. Detektor je vybaven třemi TAMPER kontakty, přední na detekční části, a přední a zadní na vysílací části, které okamžitě hlásí otevření detektoru, nebo případné utržení z montáže. Současně může detektor mít zapnutu detekci zakrytí (antimasking).

Detektor vyniká vysokou odolností proti vysokofrekvenčnímu rušení a jiným falešným signálům. Je navržen jak pro montáž na rovnou plochu tak i pro montáž do rohu.

Technické parametry - Bezdrátový venkovní dvouzónový detektor JA-87P
napájeníLithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6V AA)
detekční vzdálenost5 m
úhel detekce5 °
detekční metodaduální PIR s digitálním zpracováním
průměrná doba životnosti bateriícca 3 roky
doporučená výška montáže1,2 m nad úrovní podlahy
doba stabilizace po zapnutí 60 sec.
třída prostředí IV.venkovní (-20 až +60 °C)
dosah komunikacemax. 300 m na přímou viditelnost
stupeň zabezpečení2 dle dle EN 50131-1

K objednávkám na dobírku je účtováno 116 Kč bez DPH a 140,- Kč s DPH přepravné, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno 71,- Kč bez DPH a 86,- Kč s DPH přepravné. Nebo na požádání je možno platit předem na účet pak je přepravné 82 Kč bez DPH a 99,- Kč včetně DPH, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno pak 37,- Kč bez DPH a 45,- Kč včetně DPH za přepravné. Přepravu zajišťuje Česká pošta. Na objednání i výpočet ceny včetně DPH a poštovného za celou objednávku lze použít ceník ve formátu xls. Pro objednání nebo dotaz lze využít také následujícího formuláře.

Firma:
Text zprávy:
IČ:
DIČ:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Fakturační adresa:
Doručovací adresa: