JABLOTRON montážní partner

Inteligentní alarm JABLOTRON 100

Zcela nový alarm JABLOTRON 100 s převratným systémem ovládání je komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu. Jedná se o profesionální zabezpečovací systém striktně vyžadující odbornou instalaci proškolenou montážní firmou tedy i námi. Díky ovládacím segmentům zobrazujícím zelenou a červenou signálkou přehledně stav jednotlivých sekcí a výstupů je JABLOTRON 100 unikátně přehledný pro každého uživatele. Systém se ovládá stiskem příslušného segmentu a verifikuje zadáním kódu nebo přiložením RFID karty nebo čipu.

Alarm JA-103K

Hybridní alarm se sběrnicovou struktůrou, má již vestavěný komunikátor GSM/GPRS , lze přidat až 3 rádiové moduly, pro až 50 bezdrátových nebo sběrnicových periferií, má síťový zdroj. Místo v ústředně pro až 2,6Ah akumulátor. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Ústředna EZS JA-107K

Hybridní ústředna EZS JA-107K se sběrnicovou struktůrou, má již vestavěný komunikátor GSM/GPRS, lze přidat až 3 rádiové moduly, pro až 120 bezdrátových nebo 230 sběrnicových periferií, má síťový zdroj. Místo v ústředně pro až 18Ah akumulátor. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Bezdrátový alarm JA-103KR

Hybridní alarm se sběrnicovou struktůrou, má již vestavěný komunikátor GSM/GPRS a jeden rádiový modul JA-111R, lze přidat další 2 rádiové moduly, pro až 50 bezdrátových nebo sběrnicových periferií, má síťový zdroj. Místo v ústředně pro až 2,6Ah akumulátor. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Bezdrátová ústředna EZS JA-107KR

Hybridní bezdrátová ústředna EZS JA-107KR se sběrnicovou struktůrou, má již vestavěný komunikátor GSM/GPRS a jeden rádiový modul JA-111R, lze přidat další 2 rádiové moduly, pro až 120 bezdrátových nebo 230 sběrnicových periferií, má síťový zdroj. Místo v ústředně pro až 18Ah akumulátor. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Přístupový modul JA-112E

JA-112E je přístupový modul s RFID čtečkou karet pro ovládání zabezpečovacího systému JA-100. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Klávesnice JA-113E

JA-113E je přístupový modul s RFID čtečkou karet a klávesnicí pro ovládání zabezpečovacího systému JA-100. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Klávesnice s LCD JA-114E

JA-114E je přístupový modul s RFID čtečkou karet a klávesnicí s LCD pro ovládání zabezpečovacího systému JA-100. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Ovládací segment JA-192E

Ovládací segment JA-192E je doplněk pro ovládání zabezpečovacího systému JA-100 pomocí přístupových modulů a klávesnic JA-112E, JA-113E, JA-114E, JA-152E, JA-153E a JA-154E.. Pokud je potřeba, můžou být vybaveny přístupové moduly a klávesnice až 20 ovládacími segmenty JA-192E. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicový PIR detektor JA-110P

Sběrnicový PIR detektor JA-110P je určen k prostorové ochraně objektů. Zpracovává signál metodou násobné analýzy signálu. Pouze pro ústředna řady JA-100. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicový detektor rozbiti skla JA-110B

Sběrnicový detektor rozbití skla JA-110B rozpoznává rozbíjení skleněných výplní dveří a oken. Detekce je založena na duální technologii (detekce změny tlaku vzduchu provázené charakteristickým zvukem rozbíjení skla). Pouze pro ústředny řady JA-100. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicový modul připojení magnetického detektoru dvouvstupový JA-110M

Sběrnicový modul JA-110M slouží k připojení magnetického detektoru otevírání dveří a oken.Obsahuje dva nezávislé programovatelné vstupy NC/NO nebo vyvažované rezistorem. Pouze pro ústředny řady JA-100. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicový modul připojení drátového detektoru JA-111H

Sběrnicový modul připojení drátového detektoru JA-111H slouží k připojení jakéhokoliv drátového detektoru k zabezpečovacímu systému JA-100. Modul komunikuje se sběrnicí ústředny a je z ní napájen. Je to vestavný modul, který lze namontovat do drátového detektoru. Pouze pro ústředny řady JA-100. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicový kombinovaný detektor kouře a teploty JA-110ST

Sběrnicový detektor požáru JA-110ST (optická a teplotní detekce) detekuje požár v obytných a komerčních budovách. Umožňuje nastavení detekce: optická a teplotní, optická nebo teplotní, pouze optická nebo pouze teplotní. Pouze pro ústředny řady JA-100. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicový záplavový detektor JA-110F

Sběrnicový záplavový detektor JA-110F slouží pro indikaci zaplavení prostor (sklep, koupelna apod.) vodou. Tuto informaci přenáší do zabezpečovací ústředny po sběrnici. Pouze pro ústředny řady JA-100. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicová vnitřní siréna JA-110A

Sběrnicová siréna pro vnitřní prostředí JA-110A je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Sběrnicová venkovní siréna JA-111A

Venkovní sběrnicová siréna JA-111A je určena k akustické signalizaci poplachů a aktivace a deaktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému. Siréna komunikuje se sběrnicí ústředny a je z ní napájena. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Rádiový modul JA-111R

Pro alarmy JA-103K a JA-107K umožňuje rádiový modul JA-111R přiřadit bezdrátové periferie. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Bezdrátový přístupový modul JA-152E

JA-152E je obousměrný bezdrátový přístupový modul s RFID čtečkou pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Bezdrátová klávesnice JA-153E

JA-153E je obousměrně komunikující bezdrátový přístupový modul s klávesnicí a RFID čtečkou pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.

Bezdrátový PIR detektor JA-150P

Bezdrátový PIR detektor JA-150P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 0 Kč bez DPH.