JABLOTRON montážní partner

Elektronický zabezpečovací systém OASIS

Oasis je moderní drátový i bezdrátový zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Unikátní jsou v Oasisu bezdrátové detektory pohybu se zabudovanou kamerou. Posílají při poplachu fotografie (na mobilní telefon a počítač). Díky tomu je vidět co se v místě skutečně děje. Zabezpečovací systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Rádiový modul JA-82R

Pro alarmy JA-82K umožňuje bezdrátový rádiový modul JA-82R přiřadit bezdrátové periferie. Cena při zaslání na dobírku 2487 Kč bez DPH.

Modul JA-80Q

Modul JA-80Q pro odesílání snímků. Cena při zaslání na dobírku 543 Kč bez DPH.

Komunikátor GSM JA-82Y

Komunikátor JA82Y je určen pro alarmy JA-80K. Slouží ke komunikaci prostřednictvím sítě GSM. Síť si vyberete vložením SIM karty provozovatele. Cena při zaslání na dobírku 5755 Kč bez DPH.

Klávesnice a čtečka JA-80H

Klávesnice a čtečka JA-80H Cena při zaslání na dobírku 1579 Kč bez DPH.

Čtecka JA-80N

Čtečka JA-80N. Cena při zaslání na dobírku 1382 Kč bez DPH.

Přístupová karta PC-01

Přístupová karta PC-01 je bezdotyková RFID karta. Cena při zaslání na dobírku 40 Kč bez DPH.

Čip PC-02

Čip PC-02 je přístupový čip RFID. Cena při zaslání na dobírku 45 Kč bez DPH.

Detektory JA-80PB

Detektory JA-80PB jsou bezdrátové kombinované detektory PIR + glassbreak s drátovým vstupem určeny k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolností proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťují digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 1450 Kč bez DPH.

Detektory rozbití skla JA-85B

Detektory rozbití skla JA-85B jsou moderní miniaturní prostředeky detekce rozbití skleněných ploch, vynikající jednoduchou montáží a vysokou spolehlivostí. Cena při zaslání na dobírku 946 Kč bez DPH.