JABLOTRON montážní partner

Elektronický zabezpečovací systém OASIS

Oasis je moderní drátový i bezdrátový zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Unikátní jsou v Oasisu bezdrátové detektory pohybu se zabudovanou kamerou. Posílají při poplachu fotografie (na mobilní telefon a počítač). Díky tomu je vidět co se v místě skutečně děje. Zabezpečovací systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Alarm JA-82K

Hybridní alarm má 4 drátové smyčky, lze přidat modul pro dalších 10 drátových smyček a rádiový modul, má síťový zdroj, bez komunikátoru (lze dokoupit), bez akumulátoru. Cena při zaslání na dobírku 1337 Kč bez DPH.

Alarm JA-83K

Hybridní alarm má 10 drátových smyček, lze přidat moduly pro dalších 20 drátových smyček a rádiový modul, má síťový zdroj, bez komunikátoru (lze dokoupit), bez akumulátoru. Místo pro až 18Ah akumulátor. Cena při zaslání na dobírku 2280 Kč bez DPH.

Rádiový modul JA-82R

Pro alarmy JA-82K umožňuje bezdrátový rádiový modul JA-82R přiřadit bezdrátové periferie. Cena při zaslání na dobírku 2487 Kč bez DPH.

Modul JA-80Q

Modul JA-80Q pro odesílání snímků. Cena při zaslání na dobírku 543 Kč bez DPH.

Hlasový komunikátor JA-80X

Hlasový komunikátor JA80X je určen pro alarmy JA-80K. Slouží ke komunikaci prostřednictvím telefonní linky. Hlásí poplachy až na 4 tel. hlasem (lze nahrát 6 zpráv). Cena při zaslání na dobírku 1338 Kč bez DPH.

Komunikátor GSM JA-82Y

Komunikátor JA82Y je určen pro alarmy JA-80K. Slouží ke komunikaci prostřednictvím sítě GSM. Síť si vyberete vložením SIM karty provozovatele. Cena při zaslání na dobírku 5755 Kč bez DPH.

Klávesnice a čtečka JA-80H

Klávesnice a čtečka JA-80H Cena při zaslání na dobírku 1579 Kč bez DPH.

Čtecka JA-80N

Čtečka JA-80N. Cena při zaslání na dobírku 1382 Kč bez DPH.

Přístupová karta PC-01

Přístupová karta PC-01 je bezdotyková RFID karta. Cena při zaslání na dobírku 40 Kč bez DPH.

Čip PC-02

Čip PC-02 je přístupový čip RFID. Cena při zaslání na dobírku 45 Kč bez DPH.

Ovladače RC-86K

Ovladače RC-86K, umožňuje ovládat systém nebo spotřebiče v domě. Funkce tlačítek jsou programovatelné. Cena při zaslání na dobírku 439 Kč bez DPH.

Ovladač RC-86W

Ovladač RC-86W, umožňuje ovládat systém nebo spotřebiče v domě. Funkce tlačítek jsou programovatelné. Cena při zaslání na dobírku 439 Kč bez DPH.

Ovladače RC-85

Ovladače RC-85, tento modul se instaluje do auta a zablikáním světel nebo zahoukáním umožňuje ovládat různá zařízení. Cena při zaslání na dobírku 572 Kč bez DPH.

Bezdrátový detektor pohybu JA-83P

Bezdrátový detektor pohybu JA-83P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 1050 Kč bez DPH.

Detektor JA-80P

Detektor JA-80P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 1050 Kč bez DPH.

Detektory JA-80PB

Detektory JA-80PB jsou bezdrátové kombinované detektory PIR + glassbreak s drátovým vstupem určeny k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolností proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťují digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 1450 Kč bez DPH.

Bezdrátový detektor s kamerou JA-84P

Bezdratovy detektor s kamerou JA-84P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru a díky kameře i navíc zaručuje vizuální potvrzení poplachu. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 2278 Kč bez DPH.

Stropní detektor JA-85P

Stropní detektor JA-85P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 1140 Kč bez DPH.

Bezdrátový dvouzónový detektor JA-86P

Bezdrátový dvouzónový detektor JA-86P je určen k prostorové ochraně objektů. Použitím dvou snímačů je dosažena vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácím zvířetem. Zpracovává signál metodou násobné analýzy signálu. Cena při zaslání na dobírku 1439 Kč bez DPH.

Bezdrátový venkovní dvouzónový detektor JA-87P

Bezdrátový venkovní dvouzónový detektor JA-87P je určen k prostorové ochraně objektů. S úhlovou šíří detekční zóny jen 5°. Je velmi vhodný k hlídání úzkých prostor, jako jsou balkóny, francouzské dveře, apod. Použitím dvou snímačů je dosažena vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácím zvířetem. Zpracovává signál metodou násobné analýzy signálu. Cena při zaslání na dobírku 3368 Kč bez DPH.

Bezdrátový venkovní detektor pohybu JA-88P

Bezdrátový venkovní detektor pohybu JA-88P je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 6235 Kč bez DPH.

Bezdrátový venkovní detektor pohybu JA89P

Bezdrátový venkovní detektor pohybu JA89P je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 5609 Kč bez DPH.

Magnetický detektor JA-81M

Magnetický detektor JA-81M je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 780 Kč bez DPH.

Magnetický skrytý detektor JA-82M

Magnetický skrytý detektor JA-82M je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů na zabezpečovací zařízení. Cena při zaslání na dobírku 881 Kč bez DPH.

Detektory rozbití skla JA-85B

Detektory rozbití skla JA-85B jsou moderní miniaturní prostředeky detekce rozbití skleněných ploch, vynikající jednoduchou montáží a vysokou spolehlivostí. Cena při zaslání na dobírku 946 Kč bez DPH.

Přijímač bezdrátových termostatů AC-83

Přijímač bezdrátových termostatů AC-83 se používá k příjmu signálu bezdrátových termostatů řady TP-8x. Cena při zaslání na dobírku 1062 Kč bez DPH.

Bezdrátové termostaty TP-82

Bezdrátové termostaty TP-82 jsou určeny k automatické regulaci vytápění. Hlavní výhodou je, že informace termostat na topidlo (kotel topení) předává bezdrátově. Termostat udržuje požadovanou teplotu podle nastaveného týdenního programu. Cena při zaslání na dobírku 719 Kč bez DPH.

Inteligentní bezdrátový termostat TP-83

Inteligentní bezdrátový termostat TP-83 je určen k automatické regulaci vytápění. Hlavní výhodou je, že informace termostat na topidlo (kotel topení) předává bezdrátově. Termostat udržuje požadovanou teplotu podle nastaveného týdenního programu. Cena při zaslání na dobírku 786 Kč bez DPH.

Inteligentní bezdrátový termostat TP-83IR

Inteligentní bezdrátový termostat TP-83IR s bezdrátovým měřením povrchové teploty podlahy pomocí infra senzoru, je určen k automatické regulaci vytápění. Hlavní výhodou je, že informace termostat na topidlo (kotel topení) předává bezdrátově. Termostat udržuje požadovanou teplotu podle nastaveného týdenního programu. Cena při zaslání na dobírku 1142 Kč bez DPH.