Detektory rozbití skla JA-85B

Detektory rozbití skla JA-85B

Cena na dobírku 946 Kč bez DPH (1145 Kč s DPH) + přepravné.

Cena při montáži 1006,- Kč bez DPH.

Garance nejnižší ceny 5%.

Detektory rozbití skla JA-85B jsou moderní miniaturní prostředeky detekce rozbití skleněných ploch, vynikající jednoduchou montáží a vysokou spolehlivostí.

Elektronický systém detektoru rozbití skla sleduje frekvenční spektrum změny akustického tlaku a v případě zachycení charakteristických podnětů provede digitální analýzu. Bezdrátový detektor rozbití skla JA-85B omezuje možnost falešného spuštění při zachycení jiných zvuků (zvonek telefonu, chrastění klíčů, vibrace předmětů a podobně).

Detektory rozbití skla JA-85B provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.

Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálu. Bezdrátový detektor rozbití skla je chráněn proti neoprávněné manipulaci nebo pokusu o utržení z montáže systémem sabotážních senzorů.

Technické parametry - detektory rozbití skla JA85B
napájeníLithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6V AA)
detekční vzdálenostdo 9 m
detekční metodadigitální analýza akustických signálů
průměrná doba životnosti baterií3 roky
třída prostředí II.vnitřní všeobecná (-10 až +40 °C)
dosah komunikacemax. 100 m na přímou viditelnost
stupeň zabezpečení2 dle dle EN 50131-1
rozměry117 x 54 x 20 mm

K objednávkám na dobírku je účtováno 116 Kč bez DPH a 140,- Kč s DPH přepravné, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno 71,- Kč bez DPH a 86,- Kč s DPH přepravné. Nebo na požádání je možno platit předem na účet pak je přepravné 82 Kč bez DPH a 99,- Kč včetně DPH, u zboží malých rozměrů a do 800,- Kč bez DPH je účtováno pak 37,- Kč bez DPH a 45,- Kč včetně DPH za přepravné. Přepravu zajišťuje Česká pošta. Na objednání i výpočet ceny včetně DPH a poštovného za celou objednávku lze použít ceník ve formátu xls. Pro objednání nebo dotaz lze využít také následujícího formuláře.

Firma:
Text zprávy:
IČ:
DIČ:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Fakturační adresa:
Doručovací adresa: