Detektor JS-25

Detektor JS-25

Cena na dobírku 990 Kč bez DPH (1198 Kč s DPH) + přepravné.

Cena při montáži 1100,- Kč bez DPH.

Garance nejnižší ceny 5%.

Pro usnadnění montáže zabezpečovacího systému obsahuje detektor JS-25 v jednom krytu PIR detektor k prostorové ochraně a detektor rozbití skla pro ochranu plášťovou. Má 3 samostatné výstupy (rozbití skla, pohyb osoby a sabotáž snímače).

PIR detektor pohybu zpracovává signál metodou násobné analýzy signálu. Tím se dosahuje vynikající citlivosti a vysoké odolnosti proti falešným poplachům. Detekční analýzu lze zvýšit nastavovací propojkou, pokud je výrobek montován do problematických prostorů. Detektor lze použít po výměně základní čočky za verzi pro dlouhé chodby, nebo za verzi se zónou k pohybu domácích zvířat.

Detektor rozbití skla užívá duální metodu, při které jsou vyhodnocovány nepatrné změny tlaku vzduchu v místnosti (náraz do skleněné výplně) a následné zvuky řinčení skla. Toto řešení vyniká vysokou spolehlivostí reakce při rozbití skleněné výplně a nízkou náchylností k nežádoucím reakcím. Detektor lze snadno nastavit podle vzdálenosti a rozměrů chráněných oken. Navíc je detektor rozbití skla vybaven volitelnou paměťovou indikací.

K testování funkcí je detektor JS25 vybaven signálkou (červeně je indikován pohyb osob, zeleně aktivace snímače rozbití skla).

Detektor vyniká vysokou odolností proti vysokofrekvenčnímu rušení a jiným falešným signálům. Je navržen jak pro montáž na rovnou plochu tak i pro montáž do rohu.

Technické parametry - detektor JS25
napájení9-15 Vss, max 35 mA sepnuto relé.
kontakt krytu TAMPER 60 V / 0,05 A ss
doporučená výška montáže2,5 m nad úrovní podlahy
doba aktivace po zapnutí max.180 sec
rozsah pracovních teplot-10 až +55 °C
stupeň zabezpečení2 dle ČSN EN50131-1, ČSN EN 50131-6
Parametry - PIR detektor
detekční vzdálenost12 m
úhel detekce120 °
zpracování signáludigitální analýza 8 bit. procesorem se třemi nastavitelnými stupni
výstup poplachurelé ALARM rozpínací(NC) 60V /0,05A
Parametry - detektor rozbití skla
detekční vzdálenostdo 9 m
min. plocha skla0,6 x 0,6 m
výstup poplachurelé ALARM rozpínací(NC) 60V /0,05A

Alternativní čočky

Záclonová čočka JS-7902

Záclonová čočka

Chodbová čočka JS-7904

Chodbová čočka

Zvířecí čočka JS-7906

Zvířecí čočka

K objednávkám je účtováno 192Kč bez DPH a 232,- Kč s DPH poštovného pro zboží do 30kg nebo 2m. Objednávky do 800,- Kč bez DPH zasíláme doporučenou zásilkou za poštovné 108 Kč bez DPH a 131,- Kč s DPH. Obejdnávky do 5kg zasíláme i do Zásilkovny za poštovné 57,- Kč bez DPH a 69,- Kč s DPH. Na objednání i výpočet ceny včetně DPH a poštovného za celou objednávku lze použít ceník ve formátu xls. Pro objednání nebo dotaz lze využít také následujícího formuláře.

Firma:
Text zprávy:
IČ:
DIČ:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Fakturační adresa:
Doručovací adresa: